Naučím vás zatancovať pútavú Latino zostavu v štýle Bachaty krok za krokom 💃

Zažiarte vďaka nej na parkete alebo si urobte radosť vo svojej obývačke.

Nemáte skúsenosti s tancom? Žiaden problém! Jednotlivé kroky a pohyby Vám vysvetlím pomaly a dopodrobna tak, aby ste mali dostatok času na trénovanie. K video-lekciám sa môžete kedykoľvek vrátiť a znovu si ich pustiť.

Online kurz Bachata Lady Styling
BONUS: Tanečná choreografia
Latino ponúka širokú paletu tancov a ja som si tentokrát vybrala Bachatu, ktorá Vám umožňuje prejaviť svoju ženskosť a zmyselnosť.
 
Moje klientky si ju veľmi obľúbili. Jeden z dôvodov je aj ten, že patrí k tým jednoduchším tancom, a preto ju môže tancovať ktokoľvek a v akomkoľvek veku.
 
Skvelá správa je, že ju môžete tancovať aj sama, teda nepotrebujete k tomu tanečného partnera.

Naučte sa tancovať Bachatu doma

Každý sa môže naučiť tancovať. Áno... aj vy!

V tomto online kurze Bachaty Vás naučím 10 krokov a pohybov Bachaty, vďaka ktorým budete schopná zatancovať tanečnú zostavu za menej ako 2 hodiny.

Takto sa Bachatu budete učiť

Lekcia 1: Správne držanie tela

Lekcia 2: Základný krok + pohyb bokov

Lekcia 3: Základný krok + pohyb rúk

Lekcia 4: Basový krok

Lekcia 5: Točka do strany

Lekcia 6: Základný krok dozadu a dopredu

Lekcia 7: Základný krok dozadu a dopredu + ruky

Lekcia 8: Točka dopredu

Lekcia 9: Základný krok na mieste

Lekcia 10: Krúžok bokmi

Lekcia 11: Tanečná zostava

Pri tanci sa budete cítiť viac žensky a sexy, ako v bežnom uponáhľanom živote.

Možno sa vo vašom okolí neorganizujú žiadne hodiny alebo kurzy Bachaty?

Mnoho ľudí teraz prežíva náročné a stresujúce obdobie. Tanec a hudba môžu byť vítanou úľavou od stresu a niečím pozitívnym a konštruktívnym, na čo sa môžete sústrediť. 

Barbora Mlčochová

Barbora Mlčochová

 

Som certifikovanou tanečnou lektorkou a mojím zámerom je pomôcť ženám cítiť sa vo svojom tele pohodlne a sebavedome, dokázať prejaviť svoju ženskosť prežívať viac radosti v každodennom živote.

Tancu sa venujem od svojho detstva. Za tie roky sa stal mojou vášňou a neoddeliteľnou súčasťou môjho života. Prvé tanečné štýly, s ktorými som začala, boli Disco dance a Street dance. Neskôr k tomu pribudli aj Dance hall, Reggaeton, Latino a Kizomba. 

Časom som sa rozhodla zdieľať moju radosť z tanca s ostatnými. V roku 2015 som absolvovala akreditovaný kurz Lektora tanca v Prahe a potom som začala viesť kurzy v Prešove a neskôr online.

Moji klienti vyzdvihujú moju schopnosť vysvetliť kroky a pohyby zrozumiteľne a dopodrobna tak, aby tomu porozumel každý. Mojím zámerom je, aby ste sa na hodinách cítili príjemne a odchádzali z nich spokojné.

Toto povedali absolventky online kurzu Bachaty

p. Majka referencia

V tanečnom kurze “Latino Lady Style” som našla čo som hľadala. Dynamiku tela, spokojnosť duše, nové tanečné kroky a to všetko pod dohľadom trénerky, ktorá je milá a trpezlivá, a vždy počká kým si novú kreáciu osvojí aj úplný nováčik v tanci. A zároveň je tak detailná a precízna v tanečnom kroku, že si počas kurzu zgustne aj skúsenejší tanečník. Vrelo odporúčam 🙂 – Lucia

Maťka Dudová - referencia

Vďaka tomuto kurzu:

Naučte sa tancovať ladne a žensky vďaka tomuto online kurzu Bachaty.

11

Video-lekcií

11

Videí

Začiatočníci

ÚROVEŇ

1:41h

Dĺžka

Slovenčina

JAZYK

Pretože som si sama zažila nedostatok pohybu a obľúbeného tanca s klientami, natočila som video-lekcie, aby ste sa Bachatu mohli naučit aj vy.

Výhodou je, že sa ju môžete učiť tancovať doma bez toho, aby Vás niekto videl.

Môžete trénovať vlastným tempom vtedy, keď to vyhovuje Vám. V prípade potreby si môžete videá zastaviť, vrátiť naspäť a pustiť znovu.

Kompletné video-lekcie získate len za

Pôvodná cena: 97 €

Aktuálna cena: 47 €

UŠETRÍTE 50 EUR

Keď vyprší čas, ktorý vidíte nižšie, cena pôjde naspäť na pôvodnú.

Dni
Hodiny
Minúty
Sekundy

Poplatok je jednorázový.

K tomu navyše získate ZDARMA tieto bonusy

BONUS: Tanečná choreografia

1. BONUS: Tanečná choreografia

v hodnote 27 €

V tejto video-lekcii Vás naučím novú tanečnú zostavu, v ktorej si upevníte niektoré kroky a pohyby z online kurzu. A pre spestrenie si to oživíme novými, ako napríklad krúžkom bokmi alebo elegantným, jednoduchým stylingom rúk.

40 min

Bachata - Youtube playlist

2. BONUS: Playlist pesničiek Bachaty

v hodnote 27 €

Vytvorila som pre Vás playlist zostavený z pesničiek dominikánskej (pôvodnej) a urban (modernej) Bachaty, aby ste si naučené kroky a pohyby mohli trénovať v rôznom tempe. Stačí len kliknúť na odkaz, ktorý Vás presmeruje na Youtube a môžete tancovať.

Čo je to Bachata?

Bachata Lady Styling online kurz

Bachata je tanec, ktorý pochádza z Dominikánskej republiky, a teda patrí k latinsko-americkým tancom. Vyvíjala sa začiatkom 20. st. a stala sa populárnou vo vidieckych štvrtiach ostrova. No počas Trujillovej diktatúry bola Bachata zakázaná, rovnako ako aj hudba v tomto štýle. Trujillo považoval Bachatu za „zaostalú, nižšiu formu umenia pre ľudí z vidieka“. Po skončení Trujillovej vlády sa začala Bachata postupne opäť vyvíjať a šíriť do ďalších častí Latinskej Ameriky a neskôr aj sveta.

Autentická/ Dominikánska Bachata je párový tanec, kedy tanečníci tancujú veľmi blízko pri sebe. Základné kroky Dominikánskej Bachaty sú zvyčajne menšie, dôraz sa kladie hlavne na pohyb chodidiel a bokov. Časom sa vyvinuli rôzne štýly bachaty, ako napríklad Bachata Moderna alebo Bachata Sensual, v ktorých sa využívajú aj pohyby rúk, tela (ako sú vlnky, krúžky a pod.) a točky.

Bachatu môžu dámy tancovať aj bez partnera, ide o Bachata Lady Styling.

Čo dostanete, keď si kurz kúpite teraz?

Online kurz Bachata Lady Styling

TERAZ UŠETRÍTE 104 EUR

Hodnota kurzu: 151 €

Aktuálna cena: 47 €

Keď vyprší čas, ktorý vidíte nižšie, cena pôjde naspäť na pôvodnú.

Dni
Hodiny
Minúty
Sekundy

Poplatok je jednorázový.

Fakturačné údaje

Ďalšie informácie

Vaša objednávka

Produkt Medzisúčet
Zástupca
Online kurz Bachata Lady Styling pre začiatočníčky
  × 1
47,00 
Medzisúčet 47,00 
Celkom 47,00 
Špeciálna jednorázová ponuka s 50 % zľavou
Získajte video-lekciu navyše, vďaka ktorej budete schopná zatancovať Bachatu kdekoľvek napríklad v klube alebo na oslave. Potom, čo si nacvičíte všetkých 11 lekcií, budete potrebovať pútavú choreografiu. Pripravila som pre Vás tanečnú zostavu, ktorá z Vás urobí pôsobivú tanečnicu a naučím Vás ju krok za krokom. Teraz iba za 15 €, pôvodná cena 30 €.
  • Plaťte kreditnou alebo debetnou kartou cez Stripe.


Vaše osobné údaje budú použité k vybaveniu Vašej objednávky, zvýšeniu spokojnosti po celú dobu prechádzania tohto webu a k ďalším účelom popísaným na stránke zásady ochrany osobných údajov.

Často pýtané otázky

Áno. Tento kurz je určený pre začiatočníkov. Jednotlivé kroky vysvetľujem podrobne a pomaly a až potom si ich trénujeme na hudbu.

Ak nemáte problémy s pohybovým aparátom, ktoré by Vám bránili v pohybe/ tanci, tak áno. Bachata je veľmi príjemný tanec, ktorý patrí k tým jednoduchším. Môže ju tancovať ktokoľvek v akomkoľvek veku.

Samozrejme. Začať môžete kedykoľvek Vám to bude vyhovovať. 

V členskej sekcii, do ktorej Vám pošlem prístupové údaje, 1 rok od dátumu zakúpenia kurzu. 

Po zaplatení Vám pošlem e-mail s prístupovými údajmi do členskej sekcie, kde si môžete online kurz prehrať z akéhokoľvek zariadenia (PC, notebook, tablet alebo mobil). Môžete si to prehrať aj cez TV použitím HDMI kábla.

Cena je jednorázová a zahŕňa celý online kurz vrátane bonusov.

© 2022 Barbora Mlčochová. Všetky práva vyhradené.