Barbora Mlčochová

PRETANCUJTE SA K RADOSTI

PRVÉ CVIČENIE, KTORÉ VÁS BUDE NAOZAJ BAVIŤ

Tento kurz je účinnou kombináciou tanca a spevňovacích cvikov na skvelú hudbu, ktorá pomáha spáliť kalórie, spevniť telo a pozitívne sa naladiť.

Ak ste aspoň na jednu z otázok odpovedali áno, ste na správnom mieste.

O to viac, ak milujete tanec.

Kurz vznikol na základe viacročných skúseností zo živých kurzov Dance Body Tone, ktoré som viedla v Prešove a pozitívnych ohlasov, ktoré prinášal. Zároveň som pohyby upravila tak, aby vyhovovali domácim podmienkam.

Prečo je Dance Body Tone prospešný pre vaše telo?

Tanec je prirodzený druh pohybu, ktorý má veľa benefitov:

A preto som vytvorila online kurz

Pretancuj sa k radosti

Kurz vznikol na základe viacročných skúseností zo živých kurzov Dance Body Tone a pozitívnych ohlasov, ktoré prinášal. Zároveň som pohyby upravila tak, aby vyhovovali domácim podmienkam.

Na čo sa môžete tešiť?

Čakajú vás rôzne tanečné i hudobné štýly plné temperamentu a pozitívnej energie. Jednotlivé video-tréningy spájajú tanec a spevňovacie cviky pre čo najväčší efekt.

Latino & Reggaeton Session

 Tanečný cardio tréning inšpirovaný latinsko-americkými tancami a reggaetonom. Účinný spôsob, ako spáliť kalórie a skvele sa pri tom zabaviť!

Latino & Reggaeton Cardio Session
Latino & Reggaeton Cardio Session

Dancing Abs

Efektívna kombinácia tanečných pohybov, ktoré zoštíhlia a spevnia vaše brucho. A čo je na tom najlepšie? Nebudeme robiť žiadne brušáky, iba tancovať!

Dancing abs
Dancing abs

Total Body Sculpt

Kompletný spevňovací tréning, ktorý vytvaruje vaše nohy, zadok, brucho, pás a ruky. Budeme cvičiť iba s vlastnou váhou, takže nepotrebujete žiadne špeciálne pomôcky.

Total body sculpt
Total body sculpt

Afrobeat Burnout

Tanečno-spevňovací tréning inšpirovaný Afrobeatom a africkými tancami je skvelou kombináciou tanca a spevňovacích cvikov, ktorá vám pomôže spáliť kalórie a vytvarovať svaly celého tela. Veselá a rytmická africká hudba vás nabije pozitívnou energiou.

Afrobeat Burnout
Afrobeat Burnout

Lean Legs & Toned Bum

Účinná kombinácia tanca a spevňovacích cvikov pre štíhle nohy a pevný zadok. Budeme striedať tanečné pohyby a spevňovacie cviky pre čo najrýchlejšie odbúranie tukov a vytvarovanie svalov, a to všetko hravou formou, ktorá vás iste poteší.

Lean Legs and Toned Butt
Lean Legs and Toned Butt
Tanečný kurz Dance Body Tone

Volám sa Barbora Mlčochová

Som lektorkou tanca a mojím zámerom je pomôcť ženám cítiť sa vo svojom tele pohodlne a sebavedomeuvedomovať si svoju skutočnú hodnotu a prežívať viac radosti v každodennom živote vďaka hravým tanečno-spevňovacím tréningom. Mojím cieľom je, aby ste sa pri tanci a cvičení so mnou cítili dobre a užívali si pohyb formou hry a nie ako úlohu, ktorú musíte splniť.

Tancu sa venujem od svojho detstva. Za tie roky sa stal mojou vášňou a neoddeliteľnou súčasťou môjho života, ktorú som sa rozhodla zdieľať s ostatnými. V roku 2015 som absolvovala akreditovaný kurz Lektora tanca v Prahe. V Prešove som potom začala viesť tanečné kurzy pre ženy – Dance Body Tone a Latino a Kizomba Lady Style.

Keďže vo svojom voľnom čase aj cvičím, cítila som inšpiráciu prepojiť tanec so spevňovacími cvikmi a vytvoriť tréningy, ktoré by boli zábavné a zároveň účinné. 

Čo hovoria dámy, ktoré sa už pripojili

A k tomu získate tieto BONUSOVÉ video-lekcie v hodnote 49 € ZDARMA

Tanečno-spevňovací tréning 39 min

1. Dance n' Tone

Hravý tanečno-spevňovací tréning, ktorý vám pomôže spáliť kalórie a vytvarovať svaly celého tela.

39 min

Tréning pre pevný zadok

2. Tréning pre pevný zadok

Táto video-lekcia je zameraná na spevnenie sedacích svalov a zadnej časti stehien.

13 min

Tréning pre štíhle brucho

3. Tréning pre štíhle brucho

Účinná kombinácia cvikov pre posilnenie stredu tela, vytvarovanie pásu a zoštíhlenie celého brucha.

8 min

Tréning pre pevné nohy

4. Tréning pre pevné nohy

Toto cvičenie vám pomôže vytvarovať a spevniť celé vaše nohy vrátane predných, zadných, vonkajších a vnútorných stehenných svalov, ako aj lýtok.

12 min

Čo dostanete, keď si program kúpite teraz

UŠETRÍTE 49 EUR

Hodnota kurzu: 146 €

Aktuálna cena: 97 €

Poplatok je jednorázový.

Fakturačné údaje

Ďalšie informácie

Vaša objednávka

Produkt Medzisúčet
Zástupca
Online kurz Pretancuj sa k radosti (PC)
  × 1
97,00 
Medzisúčet 97,00 
Celkom 97,00 
  • Plaťte kreditnou alebo debetnou kartou cez Stripe.


Vaše osobné údaje budú použité k vybaveniu Vašej objednávky, zvýšeniu spokojnosti po celú dobu prechádzania tohto webu a k ďalším účelom popísaným na stránke zásady ochrany osobných údajov.

Čo vás na tréningoch čaká

Ako prebieha kurz?

Súčasťou online kurzu je tréningový plán, ktorý môžete, ale nemusíte dodržiavať. Slúži ako pomôcka pre tých, ktorí preferujú systém a štruktúru. Jednotlivé video-lekcie si môžete vybrať aj podľa nalády alebo intuície.

Plán je rozvrhnutý na 21 dní. Cvičí sa 4-5x týždenne podľa vašich časových možností. Súčasťou sú 2 tréningové plány – jeden so 4 a druhý s 5 tréningami týždenne a tiež Návod, ako používať program. Ten je užitočný v prípade, ak si chcete upraviť postavu.

Ako to funguje?

  1. Po odkliknutí tlačidla „Chcem sa pretancovať k radosti“ budete presmerovaná na objednávkový formulár, ktorý vyplníte a kúpite si program alebo ho môžete vyplniť na konci tejto stránky.
  2. Po zaplatení dostanete odo mňa e-mail s prístupovými údajmi do členskej sekcie.
  3. Prihlásite sa do členskej sekcie a môžete začať tancovať 🙂

 

Prístup k online kurzu máte 1 rok (od dátumu zakúpenia kurzu alebo uplatnenia voucheru) alebo si ho môžete stiahnuť (v tom prípade máte k nemu prístup navždy).

Čo dostanete, keď si program kúpite teraz

UŠETRÍTE 49 EUR

Hodnota kurzu: 146 €

Aktuálna cena: 97 €

Poplatok je jednorázový.

Často pýtané otázky

Áno. Tanečné pohyby sú z veľkej miery jednoduché. Najprv ich ukazujem pomaly a až potom ich tancujeme v tempe. Ako zvyknem hovoriť na všetkých tréningoch, dôležité je, aby ste si to užili a mali radosť z pohybu, nie dokonalosť. Všetky tanečné kroky si tiež môžete prispôsobiť podľa potreby. 

Ak nemáte problémy s pohybovým aparátom, ktoré by vám bránili v pohybe/ tanci, tak áno. Prevažná väčšina mojich klientov je staršia ako 40 rokov a tréningy im vyhovujú.

Samozrejme. Začať môžete kedykoľvek vám to bude vyhovovať. Čo sa týka tréningového plánu, dáva vám možnosť cvičiť 4x alebo 5x týždenne. Ak by aj to bolo pre Vás veľa, môžete to zredukovať na 3 tréningy, prípadne cvičiť tak, ako Vám to vyhovuje. Ak je Vaším cieľom zhodiť nadbytočnú váhu, tak v tom prípade odporúčam intenzitu zvýšiť (cvičiť podľa plánu). Ak intenzitu znížite, výsledky sa môžu prejaviť o niečo neskôr, ale aj tak si plnohodnotne precvičíte svoje telo. Je to určite lepšie ako nemať žiaden pohyb. 

V členskej sekcii, do ktorej vám pošlem prístupové údaje, 1 rok od dátumu zakúpenia kurzu alebo uplatnenia voucheru. Videá si môžete aj stiahnuť, v tom prípade k nim máte prístup navždy.

Po zaplatení vám pošlem e-mail s prístupovými údajmi do členskej sekcie, kde si môžete online program prehrať z akéhokoľvek zariadenia (PC, notebook, tablet alebo mobil). Môžete si to prehrať aj cez TV použitím HDMI kábla.

Cena je jednorázová a zahŕňa celý online kurz vrátane bonusov.

Platobnou kartou alebo prevodom na účet.

© 2022 Barbora Mlčochová. Všetky práva vyhradené.