Barbora Mlčochová

PRETANCUJTE SA K RADOSTI 2

HRAVÉ CVIČENIE, KTORÉ VÁS BUDE
NAOZAJ BAVIŤ.

Získajte tento unikátny online kurz, vďaka ktorému zažijete radosť z pohybu, spálite kalórie a spevníte svoju postavu.

Chceli by ste...

Spáliť kalórie, spevniť svoje telo a pozitívne sa naladiť? 

Tanečný kurz Dance Body Tone

Znie vám to povedome?

Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali áno, ste na správnom mieste. O to viac, ak milujete tanec.

Čo ak by som vám povedala, že...

predstavujem vám

Pretancuj sa k radosti 2

Pretancuj sa k radosti vol. 2

Online kurz, ktorý je hravou kombináciou tanca a spevňovacích cvikov. Vďaka nemu zažijete radosť z pohybu, spálite kalórie a spevníte svoje telo.

Online kurz Pretancuj sa k radosti vám pomôže:

Na čo sa môžete tešiť:

1. lekcia: Dance Party

Zatancujeme si spolu na chytľavú hudbu karibských, afrických a orientálnych rytmov. Efektívny spôsob, ako spáliť kalórie a skvele sa pri tom zabaviť!

2. lekcia: Afrobeat Dance Workout

Tanečno-spevňovací tréning inšpirovaný africkými tancami. V prvej časti budeme tancovať a v druhej tvarovať svaly celého tela. Veselá a rytmická africká hudba vás nabije pozitívnou energiou.

3. lekcia: Full Body Sculpt

Tretí deň sa zameriame na tvarovanie svalov. Budeme cvičiť s činkami, pretože je to efektívnejšie – pomôžu vám vybudovať svalovú hmotu, vďaka ktorej vaše telo bude vyzerať pevne. Keď máte viac svalov ako tuku, váš metabolizmus je rýchlejší a teda spaľujete viac kalórií. Namiesto činiek môžete použiť fľaše s vodou alebo ruksak naplnený knihami. 

3. lekcia Full Body Sculpt

4. lekcia: Latino Party

Po jednodennej tanečnej prestávke sa do tanca vrhneme opäť naplno 💃. Tento tréning na hravú latinsko-americkú hudbu vám pomôže odbúrať tuk, stres a pozitívne sa naladiť.

4. lekcia: Latino Party

5. lekcia: Dance Workout + Abs

Účinný tanečný tréning, ktorý si opäť rozdelíme na 2 časti. V prvej budeme tancovať a v druhej posilovať brušné svaly!

5. lekcia Dance Workout + Abs
Barbora Mlčochová

Volám sa Barbora Mlčochová

Som lektorkou tanca a mojím zámerom je pomôcť ženám cítiť sa vo svojom tele pohodlne a sebavedomeuvedomovať si svoju skutočnú hodnotu a prežívať viac radosti v každodennom živote vďaka hravým tanečno-spevňovacím tréningom. Mojím cieľom je, aby ste sa pri tanci a cvičení so mnou cítili dobre a užívali si pohyb formou hry a nie ako úlohu, ktorú musíte splniť.

Tancu sa venujem od svojho detstva. Za tie roky sa stal mojou vášňou a neoddeliteľnou súčasťou môjho života, ktorú som sa rozhodla zdieľať s ostatnými. V roku 2015 som absolvovala akreditovaný kurz Lektora tanca v Prahe. V Prešove som potom začala viesť tanečné kurzy pre ženy – Dance Body Tone a Latino a Kizomba Lady Style.

Keďže vo svojom voľnom čase aj cvičím, cítila som inšpiráciu prepojiť tanec so spevňovacími cvikmi a vytvoriť tréningy, ktoré by boli zábavné a zároveň účinné. 

Čo povedali dámy, ktoré si kurzom prešli

Čo je obsahom kurzu Pretancuj sa k radosti?

Pretancuj sa k radosti vol. 2

Hodnota kurzu: 97 €

Poplatok je jednorázový.

A k tomu získate ZDARMA tieto bonusy v hodnote 54 €

1. Feel Good Dance Workout

Hravý tanečný tréning pre zlepšenie nálady a rozprúdenie energie vo vašom tele. Ideálny na ráno pre pozitívny štart do nového dňa alebo vtedy, keď sa emocionálne necítite dobre.

12 min

Joga pre pokojný spánok 21 min

2. Joga pre pokojný spánok

Po intenzívnych tréningoch je potrebné dopriať svojmu telu oddych, aby sa mohli svaly zregenerovať – napríklad vo forme strečingu. Túto jogu si môžete zacvičiť večer pred spaním alebo v deň, kedy netrénujete. 

21 min

Čo je obsahom kurzu Pretancuj sa k radosti?

Pretancuj sa k radosti vol. 2

TERAZ UŠETRÍTE 54 EUR

Hodnota kurzu a bonusov: 151 €

Aktuálna cena: 97 €

Poplatok je jednorázový.

Show Order Summary
97,00 €
Produkt Subtotal
Zástupca
Pretancuj sa k radosti 2 (PC)
  × 1
97,00 
Subtotal 97,00 
Total 97,00 

Customer information

Fakturačné údaje

Ďalšie informácie

Payment

  • Plaťte kreditnou alebo debetnou kartou cez Stripe.

Vaše osobné údaje budú použité k vybaveniu Vašej objednávky, zvýšeniu spokojnosti po celú dobu prechádzania tohto webu a k ďalším účelom popísaným na stránke zásady ochrany osobných údajov.

Vaša objednávka

Produkt Medzisúčet
Zástupca
Pretancuj sa k radosti 2 (PC)
  × 1
97,00 
Medzisúčet 97,00 
Celkom 97,00 

Čo vás na tréningoch čaká

Ako prebieha kurz Pretancuj sa k radosti

Súčasťou online kurzu je 5 video-lekcií, podľa ktorých môžete cvičiť 5 dní v týždni. Je na vás, ktoré dni si na to vyhradíte. Samozrejme môžete cvičiť aj menej často – prispôsobte si to svojim možnostiam.

Ako to funguje

  1. Po odkliknutí tlačidla „Chcem sa pretancovať k radosti“ budete presmerovaná na objednávkový formulár, ktorý je potrebné vyplniť.
  2. Po zaplatení dostanete odo mňa e-mail s prístupovými údajmi do členskej sekcie.
  3. Prihlásite sa do členskej sekcie a môžete začať tancovať 🙂

Prístup k online kurzu máte 1 rok (od dátumu zakúpenia kurzu) alebo si ho môžete stiahnuť (v tom prípade máte k nemu prístup navždy).

Čo je obsahom kurzu Pretancuj sa k radosti?

Pretancuj sa k radosti vol. 2

TERAZ UŠETRÍTE 54 EUR

Hodnota kurzu a bonusov: 151 €

Aktuálna cena: 97 €

Poplatok je jednorázový.

Často pýtané otázky

Áno. Tanečné pohyby sú z veľkej miery jednoduché. Najprv ich ukazujem pomaly a až potom ich tancujeme v tempe. Ako zvyknem hovoriť na všetkých tréningoch, dôležité je, aby ste si to užili a mali radosť z pohybu, nie dokonalosť. Všetky tanečné kroky si tiež môžete prispôsobiť podľa potreby. 

Ak nemáte problémy s pohybovým aparátom, ktoré by vám bránili v pohybe/ tanci, tak áno. Prevažná väčšina mojich klientov je staršia ako 40 rokov a tréningy im vyhovujú.

Samozrejme. Začať môžete kedykoľvek vám to bude vyhovovať. Čo sa týka tréningového plánu, dáva vám možnosť cvičiť 4x alebo 5x týždenne. Ak by aj to bolo pre Vás veľa, môžete to zredukovať na 3 tréningy, prípadne cvičiť tak, ako Vám to vyhovuje. Ak je Vaším cieľom zhodiť nadbytočnú váhu, tak v tom prípade odporúčam intenzitu zvýšiť (cvičiť podľa plánu). Ak intenzitu znížite, výsledky sa môžu prejaviť o niečo neskôr, ale aj tak si plnohodnotne precvičíte svoje telo. Je to určite lepšie ako nemať žiaden pohyb. 

V členskej sekcii, do ktorej vám pošlem prístupové údaje, 1 rok od dátumu zakúpenia kurzu alebo uplatnenia voucheru. Videá si môžete aj stiahnuť, v tom prípade k nim máte prístup navždy.

Po zaplatení vám pošlem e-mail s prístupovými údajmi do členskej sekcie, kde si môžete online program prehrať z akéhokoľvek zariadenia (PC, notebook, tablet alebo mobil). Môžete si to prehrať aj cez TV použitím HDMI kábla.

Cena je jednorázová a zahŕňa celý online kurz vrátane bonusov.

© 2022 Barbora Mlčochová. Všetky práva vyhradené.